Úvod>Chiptuning

Zvyšte výkon Vašeho vozu pomocí chiptuningu!


Provádíme chiptuning na míru, tzn. každá úprava probíhá individuálně pro daný vůz. Originální data dostanete zazálohována na CD a k továrnímu nastavení se tak můžete kdykoli vrátit.

Před úpravami software provádíme u většiny vozidel diagnostiku motoru (přečtení chybových hlášek). Používáme originální diagnostiky značek VW, Audi, Škoda, Seat, Peugeot, Citroën a Renault.

Úpravy provádíme tak, aby neměly vliv na životnost motoru nebo aby netrpěly další součásti motoru (spojka, turbo). Zvládáme také úpravy se zaměřením na spotřebu, při kterých se nejen zvýší výkon, ale hlavně se sníží spotřeba (zejména u přeplňovaných motorů).

Nová připravovaná úprava, kterou 6. 10. 2015 schválila vláda České republiky, nezakazuje konkrétně a jmenovitě provádění chiptuningu na vozidlech, pouze upravuje definici technicky nezpůsobilého vozidla a zpřísňuje sankce. Záměrné uvedení vozidla do stavu, kdy je nezpůsobilé provozu na pozemních komunikacích (např. odstranění DPF nebo nadměrná kouřivost) pak následně může být sankcionováno pokutou 50.000 Kč a odebráním technického průkazu.Cílem této novely tak není primárně zakázání chiptuningu jako takového, ale docílení stavu, kdy bude možné sankcionovat majitele vozidel, jejichž technický stav jednoznačně neodpovídá požadavkům, což je např. chipované vozidlo s vysokou kouřivostí. Naší snahou vždy bylo a je, aby vozidlo po chiptuningové úpravě splňovalo veškeré emisní limity, na základě kterých získalo povolení k provozu na pozemních komunikacích.Součástí každé naší chiptuningové úpravy je možnost také test na emisním přistroji a podrobná technická prohlídka vozidla, jejímž cílem je eliminace rizik, že by vozidlo neprošlo oficiálním měřením emisí. Tímto se prodlužuje doba úpravy a navyšuje cena o cca 900Kč. Děkujeme za pochopení.

Mapa stránek | Výměna odkazů Webové stránky vytvořil Acceler